Agar.io

Tytuł Kategoria wiekowa Informacje o zagrożeniach Opis gry Oznaczenia PEGI, zrzuty ekranu, filmiki
Agar.io, Bubble.am, Slighter.io (wąż) 3 Inni gracze mogą mieć wulgarne nicki. Gra raczej nie zawiera zagrożeń dla dzieci. brak

Rodzaj gry: wieloosobowa gra zręcznościowa – gra polegająca na wykorzystaniu refleksu gracza uruchamiana w przeglądarce lub przez stosowną aplikację na urządzeniach mobilnych.

Agar.io (Bubble.am lub Slighter.io – wąż) to bardzo prosta gra zręcznościowa, w której gracz wybiera swoją nazwę i zaczyna jako niewielka „komórka” i przy pomocy myszki stara się nią tak sterować, żeby najpierw pożreć jak najwięcej małych komórek pojawiających się w losowych miejscach na mapie i zwiększyć swoją objętość, a następnie starać się pożreć komórki kontrolowane przez innych graczy. Należy jednak uważać, żeby samemu nie dać się „zjeść” innym, większym komórkom graczy. Im większa jest komórka, tym wolniej się porusza. Komórka gracza może się dzielić, aby szybciej się poruszać lub pozwolić mu uciec z trudnej sytuacji.

Za zwiększanie objętości gracz otrzymuje punkty, które umieszczają go na tablicy wyników po prawej stronie ekranu. Gra się nie kończy i przez cały czas jej trwania, gracz może pochłaniać inne komórki. W momencie, kiedy jego komórka zostaje „zjedzona” gracz rozpoczyna zabawę od początku.

Jest to niesamowicie wciągająca gra, która pozwala na dobrą zabawę każdemu, kto ma dostęp do przeglądarki internetowej lub odpowiedniej aplikacji mobilnej. Jedynym zagrożeniem dla młodego odbiorcy wydają się nazwy graczy, które mogą przekazywać nieodpowiednie treści.

Agar.io

Agar.io

 

Powrót do katalogu gier