Współpraca

O Rzeczywistości Rozszerzonej

Potencjał edukacyjny AR

Badania naukowe

Nasze realizacje

Współpraca

Oferta eventowa

Możemy wykorzystać rzeczywistość rozszerzoną na różnego rodzaju eventach – konferencjach, festiwalach, wydarzeniach kulturalnych czy imprezach firmowych. Możemy zaproponować stworzenie gry terenowej z wykorzystaniem AR (dla pracowników lub uczestników eventu), pomóc uzupełnić o elementy AR wykłady i wystawy okolicznościowe.

Stałe ekspozycje z udziałem AR

Rzeczywistość rozszerzona świetnie sprawdza się jako uzupełnienie statycznych opisów wystaw w muzeach. Dzięki uzupełnieniu opisu o dźwięk, dodatkowe obrazy czy filmy pozwala łatwiej dotrzeć do współczesnego odbiorcy bez ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z przebudową ekspozycji (zakup ekranów multimedialnych, przetworzenie plików itp.).

Wsparcie w marketingu

Wykorzystanie rzeczywistości rozszerzonej pozwala na pokazanie klientom dodatkowych funkcji produktu, których nie mogą dowiedzieć się patrząc bezpośrednio na produkt lub katalog. Dobrym przykładem wsparcia marketingu jest użycie AR w katalogach firmy LEGO, co pozwala na obejrzenie wirtualnego modelu zestawu klocków i zapoznanie się z jego możliwościami.

Każda propozycja współpracy jest przez nas traktowana indywidualnie i dopasowywana do potrzeb oraz możliwości finansowych klienta.

Skontaktuj się z nami!

mailowo: biuro@interakcja.com
lub
telefonicznie: 510 309 202

Zapraszamy do współpracy.