Battlefield

Tytuł Kategoria wiekowa Informacje o zagrożeniach Opis gry Oznaczenia PEGI, zrzuty ekranu, filmiki
Battlefield 18 Battlefield to gra FPS, w której gracz spotka się z ekstremalną i realistyczną przemocą. Gracz trafia w niej w sam środek współczesnego pola bitwy i otrzymuje cały arsenał do pokonania wrogów. 324 online PRZEMIC

Rodzaj gry: First Person Shooter (FPS) – gra, w której przy pomocy różnego rodzaju broni gracz ma za zadanie wyeliminować przeciwników. Gracz obserwuje wydarzenia w grze z perspektywy pierwszej osoby – trzyma broń i strzela do wrogów.

W Battlefieldzie gracz trafia w sam środek współczesnego pola bitwy. W kampanii dla pojedynczego gracza bierze udział w walkach w konfliktach na całym świecie (miejsce zależy od części gry, najnowsza skupia się na walce oddziałów specjalnych policji z organizacjami przestępczymi).

Do dyspozycji gracza oddano arsenał broni ręcznej, jak i pojazdów, które służą do zabijania – karabinów, pistoletów, snajperek, noży, czołgów, samolotów i wielu innych.

W trybie wieloosobowym gracze muszą współpracować. Są podzieleni na dwie drużyny i mogą wybrać jedną z kilku klas postaci, którymi pokierują (każda ma inne właściwości). W tym trybie również mogą używać broni wymienionych powyżej.

Gracz doświadcza realistycznej przemocy – trafieni przeciwnicy krwawią, a między walkami przedstawiane są różnego rodzaju sceny z pola walki (w tym tortury). W grze umieszczono system niszczenia otoczenia, dzięki któremu gracz ma możliwość wpływu na wygląd mapy.

Battlefield

 Battlefield

Powrót do katalogu gier