Gry i zabawy dla dzieci

Oferta skierowana jest do nauczycieli szkół podstawowych, pedagogów, pracowników i wychowawców świetlic, domów kultury, opiekunów i wychowawców kolonijnych, nauczycieli wychowania fizycznego i innych zainteresowanych rozwinięciem  swoich umiejętności pracy z dziećmi.

Dlaczego warto wybrać się na nasze szkolenie?

1. Nasza kadra, czyli instruktorzy harcerscy, którzy od wielu lat z pasją prowadzą zajęcia dla dzieci i młodzieży, organizatorzy wypoczynku z wieloletnim doświadczeniem, edukatorzy.
2. Szkolimy w sposób praktyczny, przy zachowaniu dobrej dynamiki zajęć, tak, żeby każdy uczestnik po wyjściu z naszego szkolenia potrafił zastosować wybrane formy pracy z dziećmi.
3. Uczymy tworzenia sprawdzonych programów animacyjnych opartych na poznanych grach i zabawach: na poznanie się, integracyjnych, ruchowych, z muzyką, z elementami team-buildingu, komunikacyjnych itd.
4. Każdy uczestnik otrzymuje materiały dydaktyczne – opisy gier i zabaw, które poznaje na zajęciach oraz zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.

Miejsce zajęć

Komenda Hufca Lublin ZHP, Lublin, ul. Lwowska 12

Planowany czas realizacji

Szkolenie trwa 16 godzin dydaktycznych zrealizowane w ciągu 2 dni szkoleniowych: 20 i 27 października 2012 r.

Minimalna liczba uczestników niezbędna do uruchomienia szkolenia – 10.

Opłata
300 zł (studenci – 250 zł)

Zapisy

Prosimy wysłać maila o treści „Zgłoszenie na szkolenie Gry i zabawy dla dzieci – imię i nazwisko” na adres: biuro@interakcja.com do 14 października 2012 r.