LEGO: Przygoda – gra

Tytuł Kategoria wiekowa Informacje o zagrożeniach Opis gry Oznaczenia PEGI, zrzuty ekranu, filmiki
LEGO: Przygoda, seria LEGO 7 Gra zawiera nierealistycznie wyglądającą przemoc przeciwko fantastycznym bohaterom osadzona w slapstickowym świecie klocków LEGO. 321  PRZEMIC

Rodzaj gry: zręcznościowa gra akcji – gra, która polega na szybkości akcji, której gracz jest uczestnikiem i wykorzystaniu jego refleksu.

LEGO: Przygoda to gra na podstawie filmu o tym samym tytule. Pokazuje historię przeciętnego ludzika LEGO – Emmeta, który został wciągnięty w walkę przeciwko złemu biznesmenowi. Gracz przemierza świat klocków, w którym musi stawiać czoła różnym wyzwaniom – często na przykład będzie musiał tworzyć z klocków nowe obiekty. Po wykonaniu zadań gracz będzie mógł odblokować kolejne postacie, którymi będzie mógł kierować – klockowego Supermana, Batmana, Gandalfa i wiele innych.

W grze dość często pojawia się przemoc z wykorzystaniem różnego rodzaju broni, ale jest przedstawiona w kreskówkowy sposób i stosowana względem innych plastikowych figurek LEGO.

Gra przedstawia jednak mnóstwo zestawów LEGO, które mogą zostać kupione w sklepach, co może wywołać w dziecku potrzebę ich posiadania, a to z kolei do zakupów klocków, które często sporo kosztują. Gra może jednak być pewnego rodzaju inspiracją do tworzenia z posiadanych już klocków nowych, fantastycznych budowli.

Większość gier produkowanych przez LEGO przedstawia podobnie świat tych zabawek. Odwołuje się do innych fabuł (na przykład LEGO: Batman, Indiana Jones), ale wciąż jest przyjazna dla najmłodszych użytkowników.

LEGO: Przygoda
LEGO: Przygoda

Powrót do katalogu gier