Metin 2

Tytuł Kategoria wiekowa Informacje o zagrożeniach Opis gry Oznaczenia PEGI, zrzuty ekranu, filmiki
Metin 2 12 Jest to MMORPG, w którym występuje ograniczona przemoc. Zagrożenia jakie niesie gra to nieznajomi, z którymi gramy i nierozważne rozmowy z nimi, a także możliwość uzależnienia się od gry. 322 PRZEMIC 

Rodzaj gry: MMORPG – (massively multiplayer online role-playing game) to gra, w której duża liczba graczy gra jednocześnie, gracz wciela się w stworzoną przez siebie postać i kieruje jej działaniami – podobnie jak w innych grach RPG.

Metin 2 to darmowa gra MMORPG. Graczerywalizują w niej w trzech odrębnych królestwach we wschodnim świecie fantasy. Celem gry jest walka z mrocznym wpływem Kamieni Metin, które uderzyły w świat gry i spowodowały konflikt między królestwami.

Na początku gry gracz tworzy własną postać, wybiera jedno z trzech królestw, w imieniu którego będzie walczył, klasę postaci (jedną z pięciu) oraz płeć. Rozgrywka polega na zdobywaniu kolejnych poziomów doświadczenia, walce z potworami i wypełnianiu zadań. Poza walką z potworami gracz może też uczestniczyć w walkach przeciwko innym graczom (Player vs. Player – PvP).

W grze występuje przemoc, jednak nie jest brutalna. Ważne jest, że gracze mogą komunikować się między sobą i jak to bywa w grach online – należy uważać z kim i o czym się rozmawia. Ponadto trzeba pamiętać, że cel gry jest dość ogólny i niemożliwy do spełnienia, więc łatwo wpaść w nałóg.


Metin
metin2s10fY7iO82Lec

Powrót do katalogu gier