Skylanders

Tytuł Kategoria wiekowa Informacje o zagrożeniach Opis gry Oznaczenia PEGI, zrzuty ekranu, filmiki
Skylanders 7 Gra zawiera nierealistycznie wyglądającą przemoc przeciwko fantastycznym bohaterom. Obrazy i dźwięki z gry mogą przestraszyć młodszego odbiorcę. 321 fear PRZEMIC online

Rodzaj gry: zręcznościowa gra akcji – gra, która polega na szybkości akcji, której gracz jest uczestnikiem i wykorzystaniu jego refleksu.

Skylanders, to bardzo popularna gra na konsole. Wykorzystuje realne zabawki, które przedstawiają grywalnych bohaterów gry. Aby zagrać daną postacią należy postawić jej figurkę na specjalnym podeście podpinanym do konsoli. Po postawieniu figurki pojawia się ona w grze. Wszystkich figurek (i grywalnych postaci) w najnowszej odsłonie gry – Skylanders: Giants – jest prawie 50. Zebranie ich wszystkich wiąże się z dużymi kosztami, ale należy pamiętać, że wystarczy kilka figurek, które zagwarantują dobrą zabawę.

Rozgrywka polega na walce między fantastycznymi postaciami, które angażują się w kreskówkowe bitwy używając różnego rodzaju broni: karabinów, broni białej, pazurów czy zamontowanych na pojazdach wyrzutni rakiet. Bitwy wyglądają nierealistycznie, a postać gracza nigdy nie umiera, aby odzyskać punkty życia musi jedynie odpocząć. Grafika gry jest bardzo kolorowa i przyjemna dla oka.

Pierwsza część gry zawierała wsparcie trybu wieloosobowego z rozmowami głosowymi. Jednak dzieci mogły łączyć się w grze jedynie z osobami z ich listy znajomych, którą można kontrolować.

Skylanders
Skylanders

Powrót do katalogu gier