Team Fortress 2

Tytuł Kategoria wiekowa Informacje o zagrożeniach Opis gry Oznaczenia PEGI, zrzuty ekranu, filmiki
Team Fortress 2 16 Gra zawiera przemoc podaną w zabawnej formie, co może mieć wpływ na postrzeganie jej przez młodych odbiorców, wspiera tryb wieloosobowy, więc należy uważać na swoje dane osobowe. 323  PRZEMIC online

Rodzaj gry: wieloosobowa gra FPS – wieloosobowa gra, w której przy pomocy różnego rodzaju broni gracz ma za zadanie wyeliminować przeciwników. Gracz obserwuje wydarzenia w grze z perspektywy pierwszej osoby – trzyma broń i strzela do wrogów.

Team Fortress 2 to gra wieloosobowa FPS, w której gracz wciela się w jedną z 9 dostępnych postaci – zwiadowcy, żołnierza, piromana (operatora miotacza ognia), demomana (bombiarza), Grubego (operatora ckm-u), inżyniera, medyka, snajpera lub szpiega. W zależności od wybranej postaci gracz ma inne statystyki i umiejętności. Zadaniem graczy jest pokonanie przeciwnej drużyny kierowanej przez innych graczy lub sterowanych przez komputer.

Chociaż gra ma bardzo przyjazną dla oka grafikę, to wciąż jest to walka między dwoma drużynami przy użyciu sprzętu dostępnego w grze – karabinów, miotaczy ognia, bomb i wielu innych. Jest to też gra wieloosobowa, więc należy uważać jakie informacje przekazujemy innym graczom.


Team Fortress 2

Powrót do katalogu gier