Wiejskie życie, Green Farm

Tytuł Kategoria wiekowa Informacje o zagrożeniach Opis gry Oznaczenia PEGI, zrzuty ekranu, filmiki
Wiejskie życie, Green Farm 12 Chociaż gry na pierwszy rzut oka wydaje się bardzo bezpieczna, to zapewne z uwagi na mikropłatności i kontakty z nieznajomymi w internecie została zakwalifikowana jako gra odpowiednia dla starszych dzieci.
Rodzaj gry: gra przeglądarkowa/gra mobilna – prosta gra dostępna na platformy mobilne (tablety i telefony komórkowe) lub do gry w przeglądarkach internetowych.

Opis gry: Powyższe gry dostępne są na różne platformy. Dawniej bardzo popularnym i podobnym rodzajem gry była „Farma”, w którą można było zagrać na portalu Facebook. Zadaniem gracza jest rozwój swojego gospodarstwa rolnego. Przebiega on jednak w dużym uproszczeniu – w porównaniu do produkcji „Farming Simulator”, która stara się wiernie oddać realia pracy w gospodarstwie.

Gracze, przy użyciu różnego rodzaju przedmiotów i ulepszeń dążą do tego, aby ich farma była jak najlepiej rozwinięta. Budują kolejne budynki, hodują nowe zwierzęta i produkują kolejne produkty. Gry tego typu zwykle się nie kończą, zawierają tryb wieloosobowy, w którym gracze mogą pomagać sobie w zbieraniu specjalnych przedmiotów (potrzebnych na przykład do dalszego rozwoju). Gry tego typu zwykle zawierają mikropłatności (Green Farm) i pociągają za sobą obowiązek rejestracji (Wiejskie życie). Należy uważać w przypadku posiadania podpiętej do konta Google lub Apple karty kredytowej.

Powrót do katalogu gier